Burun tıkanıklığına ne iyi gelir?

Burun tıkanıklığına ne iyi gelir?

Burun tıkanıklığı için bitkisel çözüm önerileri. Sık sık burun tıkanıklığı sorunu yaşıyorsanız Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin aşağıdaki pratik kürlerinden herhangi birini uygulamayı deneyebilirsiniz.

Nezle ve grip gibi hastalıklarda meydana gelen burun tıkanıklıklarında 1’er çay kaşığı tuz ile karbonat, 1 bardak suya katılıp karıştırılır ve ardından burna çekilir.

Pratik Bitkisel Formüller

• Kaynar su ile papatya haşlandıktan sonra burna çekilir.

• Papatyanın yapıldığı şekilde oğul otu da sıcak suda haşlanıp burna çekilir.

• Çörek otu önce ısıtılır ardından kurutulur ve toz haline getirilir. Bu toz burna çekilir.

Bu içerik burun tikanikligina ne iyi gelir, burun tıkanıklığina iyi gelen bitkiler, burun eti şişmesine ne iyi gelir, burun tıkanıklığına ne iyi gelir bitkisel, burun tıkanıklığına bitkisel çözüm maranki, burun şişmesine ne iyi gelir, burun tkanklna ne iyi gelir, burun tıkanıklığına bitkisel çözüm, burun tıkanıklığına doğal çözüm, burun eti şişmesi bitkisel tedavi düzeldim, burun etine iyi gelen bitkiler, burun etine doğal çözüm, çocuklarda burun eti şişmesi bitkisel kür konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 21 Tem 2011 Okunma: 4.661
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.