Burun tıkanıklığına ne iyi gelir?

Burun tıkanıklığına ne iyi gelir?

Burun tıkanıklığı için bitkisel çözüm önerileri. Sık sık burun tıkanıklığı sorunu yaşıyorsanız Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin aşağıdaki pratik kürlerinden herhangi birini uygulamayı deneyebilirsiniz.

Nezle ve grip gibi hastalıklarda meydana gelen burun tıkanıklıklarında 1’er çay kaşığı tuz ile karbonat, 1 bardak suya katılıp karıştırılır ve ardından burna çekilir.

Pratik Bitkisel Formüller

• Kaynar su ile papatya haşlandıktan sonra burna çekilir.

• Papatyanın yapıldığı şekilde oğul otu da sıcak suda haşlanıp burna çekilir.

• Çörek otu önce ısıtılır ardından kurutulur ve toz haline getirilir. Bu toz burna çekilir.

Bu içerik burun tikanikligina ne iyi gelir, burun tıkanıklığina iyi gelen bitkiler, burun eti şişmesine ne iyi gelir, burun tıkanıklığına ne iyi gelir bitkisel, burun şişmesine ne iyi gelir, burun tıkanıklığına bitkisel çözüm maranki, burun tkanklna ne iyi gelir, burun tıkanıklığına bitkisel çözüm, burun tıkanıklığına doğal çözüm, burun eti şişmesi bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu, burun iltihabına ne iyi gelir, burun etine bitkisel çözüm, papatya burun tıkanıklığı konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 21 Tem 2011 Okunma: 5.790
Benzer yazılar


1 yorum

  1. Anonim

    Burun iltihabi var ben sinüzit oldugunu dusunuyorum nasil gecer cevap verirseniz sevinirim

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.