BRUSELLA belirtileri ve brusella bitkisel tedavisi

BRUSELLA belirtileri ve brusella bitkisel tedavisi

Brusella bir hayvan hastalığıdır. Ancak insanlarda da görülebilmektedir. Bu hastalık Bruselioz olarak da bilinmektedir. Ancak toplum arasında Akdeniz humması olarak bilinir. Bu hastalık insanlara genellikle hayvanların eti, sütü ve süt ürünleriyle beraber bulaşır. Genellikle yüksek olmamak kaydıyla titreme ve ateş yükselmesi yaşatır. Daha sonra gece terleme esnasından ateş normale dönmektedir.

Brusella bitkisel tedavi kürleri

• Şahin otundan 100 gram kadar alıp, 4 bardak kaynar suyun içerisine atıyoruz. Daha sonra 30 dakika kadar bekliyoruz. Daha sonra bu karışımı bal ile tatlandırarak 1 gün içerisinde tüketmemiz gerekir.
• Sarımsak da brusella hastalığında etkili bir silahtır. Brucelle abortus ve stafilokokus dureus denen mikropları öldürmektedir.

Bu içerik brusella belirtileri, brusella bitkisel tedavisi, brusella belirtileri bitkisel tedavi, brusellaya iyi gelen yiyecekler, ibrahim saraçoğlu brusella tedavisi konularını barındırır.
Etiketler:
Yayımlanma tarihi 23 Tem 2011 Okunma: 5.470
Benzer yazılar


2 yorum

  1. Hasta

    Sarımsak brucella konusunda nasıl tedavi edilmelidir.

  2. dnzkra

    merhaba benim kuzenim 24 yasında 1 senedir brusellasi gecmedi ne yapmam gerekir lütfen beni bilgilenirin

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.